Vánoční nadílka pro chataře

31. 12. 2009 | Martin Rak

V závěru roku 2009 si vánoční nadílka našla cestu i do malebného údolí chatové osady Suchý Žleb. Vzájemně prospěšné sdružení majitelů chat osady Suchý Žleb, Hlubočky, občanské sdružení (dále jen o. s.) nadělilo chatařům i nový sportovní materiál a pomůcky na rozvoj dětské motoriky.

Dne 22. 1. 2009 si o. s. podalo „žádost o poskytnutí příspěvku z Programu I v oblasti sportu Olomouckého kraje.“ Bylo kladně vyhověno částkou 30.000,– Kč. Příspěvek byl použit na první fázi rekonstrukce sportoviště v horní části osady, o které jsme informovali již dříve. Zbylá část byla využita na nákup sportovního materiálu a pomůcek pro děti.

Seznam zakoupeného vybavení:

hustilka na míče, dětské chůdy na rozvoj motoriky, „OSMA“ (motorická dráha do rukou na rozvoj postřehu a rozhodnosti), ukazatel skóre, síť volejbalová černá, plastová deska s obroučkou a síťkou na street, školní odlehčený basketbalový míč, fotbalový mini míč, molitanová hrací kostka, branka s plachtou na přesnost kopu, set na badminton, panák skákací.

Vše bylo nakoupeno za cenu 5.737,– Kč, řádně v termínu vyúčtováno a doloženo i s fotodokumentací ze započaté rekonstrukce Olomouckému kraji.

Darem byl potom získán volejbalový míč, přislíben byl také míč nohejbalový a basketbalový.

Kontaktujte nás

Sdružení Suchý Žleb, Hlubočky z.s.
Krapkova 10
779 00 Olomouc
email: info@suchyzleb.cz

Naši činnost podporují

Olomoucký kraj

město Olomouc

obec Hlubočky
TOPlist