Zemřel Miroslav Doležel

27. 06. 2009 | Martin Rak

S velkou bolestí v srdci oznamujeme všem přátelům a známým, že naši osadu Suchý Žleb navždy opustil náš kamarád pan Miroslav Doležel.

Vážený pan Miroslav Doležel zesnul v pátek 19.června 2009 ve věku 88 let. Poslední rozloučení se koná v pondělí 29. června 2009 v 10:40 hod. v obřadní síni olomouckého krematoria.

Není tomu dlouho, co jsme na tomto místě blahopřáli věrnému chataři panu Bohumilu Smékalovi k narozeninám. Bohužel další věrný chatař naší osady, pan Miroslav Doležel, nás navždy opustil. Na první valné hromadě občanského sdružení naší chatové osady, která se konala dne 4. 2. 2009 a kde byl čestným hostem, se mu dostalo poděkování za dlouholetou práci pro chatovou osadu Suchý Žleb. Spolu s ním byli oceněni také pánové Vlastimil Okleštěk, Bohumil Smékal, Jaroslav Felkl a Jan Slivečka.

I když se Tvůj čas naplnil a s Tebou odešlo i kus našeho mládí, v našich srdcích máš své místo stále. Byl jsi ochotný vždy pomoci při práci pro osadu, veselým parťákem u táboráků i elegantním společníkem na plesech chatařů.

Za to Ti Mirku patří náš dík. Loučíme se s Tebou.

Celý svět je divadelní scéna,
A všichni muži a ženy jenom herci,
Mají své odchody a vstupy,
A jeden muž hraje ve svém čase mnoho rolí,
Jeho akt existence sedmi věků…
Poslední scéna ze všech,
Která ukončuje tuto neobyčejnou historickou
hru bohatou událostmi
Je druhou dětskostí a pouhým zapomněním…


WILLIAM SHAKESPEARE

Zarmoucené rodině projevujeme upřímnou soustrast.

Kontaktujte nás

Sdružení Suchý Žleb, Hlubočky z.s.
Krapkova 10
779 00 Olomouc
email: info@suchyzleb.cz

Naši činnost podporují

Olomoucký kraj

město Olomouc

obec Hlubočky
TOPlist